Referencje

Poniżej znajdziecie kilka opini moich klientów o treningach ze mną.


O trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomek jest trenerem wyjątkowym, zdecydowanie zna się na swojej pracy, ma nie tylko wiedzę ale również odpowiednie podejście do klienta. Nigdy nie lubiłam zajęć na siłowni, zazwyczaj po zapisaniu się na jakiekolwiek zajęcia rezygnowałam z nich po maksymalnie 3 miesiącach znajdują mnóstwo wymówek czemu nie mogę na nie chodzić, do Tomka chodzę już ponad 2 lata i ani razu nie pomyślałam żeby zrezygnować. Treningi są dostosowane do celu jaki chce się osiągnąć, dodatkowo ćwiczenia nie są monotonne i nudne, Tomek dba też o zrównoważenie ćwiczeń, tak aby były one jak najkorzystniejsze dla ćwiczącego, ale żeby oprócz osiągnięcia wyznaczonego celu poprawić jego ogólną kondycję. Mimo, że czasami ze zmęczenia mam ochotę go zabić, to zaraz po ćwiczeniach, nawet wyczerpujących, poprawia mi się humor, i właściwie jestem mu wdzięczna że się ze mną męczy i mnie tak męczy. Ponad to Tomek jest wyjątkowym człowiekiem, ciepłym, miłym, z poczuciem humoru, sprawiającym że trening jest przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem, można na niego liczyć nie tylko w sprawach czysto treningowych ale po prostu jak na przyjaciela.. Jest to osoba godna polecenia, jeśli ktoś planuje rozpocząć treningi, nie wie jak to zrobić i z kim to na pewno Tomek będzie najlepszym możliwym wyborem :)

Agata Kotwicka

O trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Z Tomkiem trenuję 1.5 roku, przez ten czas osiągnąłem efekty o których na początku nawet nie myślałem. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu treningi z Tomkiem to czysta przyjemność, choć nie zawsze jest łatwo. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Maciek Kaczanowski

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Z Tomkiem trenuję od lutego 2012 roku. Na początku ćwiczyłam 2 razy w tygodniu, obecnie mam 3 treningi tygodniowo i jest to optymalne rozwiązanie. Zajęcia prowadzone przez Tomka zawsze są na najwyższym poziomie, a cała jego uwaga skupiona na osobie, z którą ćwiczy. Świetnie motywuje do dalszej pracy nad własnym ciałem i potrafi sprawić, że na treningach daję z siebie dużo więcej, niż gdybym ćwiczyła sama. Potrafi odpowiednio dobrać trening do potrzeb klienta oraz urozmaicić ćwiczenia tak, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Nie lubię rutyny i dlatego zajęcia z Tomkiem są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Tomek jest kompetentnym i profesjonalnym trenerem osobistym, a sympatyczne usposobienie sprawia, że z przyjemnością idę na kolejny trening. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest zawsze miła i przyjazna. Wszystkim osobom czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność fizyczną polecam indywidualne treningi z Tomkiem Smużyńskim.

Iza Perek

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Z Tomkiem trenuje od września 2014. Zdecydowałem sie wesprzeć trenerem personalnym bo rezultaty jakie osiągałem bazując tylko na swojej wiedzy były niedostateczne. Tomek zrobił wywiad, dopasował odpowiedni trening (który jest okresowo zmieniany), rozpisał dietę i zaproponował suplementację która jest dodatkiem a nie jak w wielu przypadkach podstawą. Po pół roku ćwiczeń widać zmiany na plus - sylwetka, siła i sprawność, a także lepsze samopoczucie i zmiana trybu życia na bardziej świadomy. Tomek jest godną polecenia osobą która potrafi poprowadzić, zmotywować ale także wesprzeć. Pracujemy dalej!

Wojtek Zyguła

One on One Studio jest jednym z niewielu klubów fitness, który można polecić każdemu. Wspaniała atmosfera, przemili trenerzy i bardzo dobry sprzęt pozwala na komfort i pełna swobodę ćwiczeń. Miejsce idealne. Moim trenerem personalnym jest Tomasz Smużyński, osoba z pasją i ogromną wiedzą na temat swojej dziedziny. Jego podejście sprawia, że nawet najbardziej oporne osoby pokochają ćwiczenia i zdrowy styl życia. W pełni kompleksowo uczy jak dbać o swoje ciało poprzez wysiłek i dietę. Jest konkretny, konsekwentny i nigdy nie odpuszcza, a przy tym jest bardzo sympatyczny i pełen dobrego humoru. Zawsze czuć jego zaangażowanie i profesjonalne podejście. Mimo wysiłku i zmęczenia zawsze wychodzi się z zajęć z doskonałym nastrojem. Poleciłabym One on One Studio wszystkim znajomym, a w szczególności mojego trenera Tomka.

Małgosia T.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Z Tomkiem ćwiczę od listopada 2013 roku, dwa razy w tygodniu. Prowadzę bardzo intensywny tryb życia, trenerem personalnym okazały się dla mnie najlepszym rozwiązaniem ze względu na maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu jaki mogę poświęcić na treningi. Ćwiczenia samemu na siłowni czy w zorganizowanych grupach nie spełniały moich oczekiwań. Dzięki Tomkowi udało mi się poprawić ogólną kondycję i wydolność organizmu a także wymodelować sylwetkę. Dodatkowo dzięki regularnym treningom mam lepsze samopoczucie oraz moje zmęczone wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem plecy przestał mnie boleć. Ćwiczenia, które proponuje Tomek są urozmaicone i prawidłowo dobrane, a przede wszystkim skuteczne, bo Tomek czuwa, abym nie popełniała błędów.

Karolina Kapala

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomasz Smużynski to świetny trener! Indywidualnie podchodzi do klientów, ukladajac treningi specjalnie do ich potrzeb i stopnia zaawansowania. Jest wymagajacy, ale jego praca przynosi oczekiwane efekty. A co najważniejsze, Tomek jest bardzo mila i otwarta osoba z duzym poczuciem humoru, dzieki czemu atmosfera na treningu jest zawsze sprzyjajaca. Bardzo polecam!

Marta Czubak, lat 24

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomek jest profesjonalistą w 100%. Ułożył idealny dla mnie plan treningowy i dietę, które pozwalają mi prowadzić aktywny tryb życia. Jego treningi to połączenie maksymalnego wysiłku z przyjemnością. Pokazał mi, że trenowanie może być fajne. Tomek zapewnia miłą atmosferę na treningu, a jego kawały rozbawią nawet po najcięższym ćwiczeniu. Polecam!

Ewa C.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomek to trener, który sprawia, że mimo intensywnych ćwiczeń ma się ochotę wracać po jeszcze. A to dzięki odpowiedniemu motywowaniu, zróżnicowanemu programowi treningowemu, super poczuciu humoru (przez co nigdy nie jest nudno) i elastyczności w ciągłym dostosowywaniu się do potrzeb klienta. A efekty widać gołym okiem. Ponad to jako osoba, która chce zwiększyć masę mięśniową, nie wiedziałabym jak samodzielnie ćwiczyć by osiągnąć szybkie rezultaty, a przy tym nie zrobić sobie krzywdy, (o co nie trudno przy treningach z obciążeniem bez doświadczenia) i nie schudnąć tam gdzie nie chce. Polecam współpracę z Tomkiem!

Agnieszka Żakiewicz

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Umie właściwie kształtować sylwetkę prawdziwego atlety , zasady współżycia w klubie również nie sa mu obce .Swoja bogata wiedze zawodową i doświadczenie chętnie przekazuje młodym . przystojnym adeptom kulturystki .

Tomasz P.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Treningi z Tomkiem rozpocząłem pod koniec 2011 roku, obecnie spotykamy się 5 razy w tygodniu. Największą zaletą  ćwiczeń indywidualnych z trenerem jest możliwość skupienia się na swoich celach. Tomek doskonale dobiera nie tylko plan treningowy, ale również dietę do potrzeb poszczególnych osób. Dzięki niemu mam znacznie lepsza kondycje, ladniejszą sylwetkę oraz zwracam dużą uwagę na to co jem. Ćwiczenia zawsze są bardzo urozmaicone i wymagające wysiłku, ale wykonane prawidłowo pod okiem Tomka dają świetne efekty. Jednak to co najważniejsze to atmosfera podczas treningów, po prostu... klasa!:) Polecam Tomka osobom, które chcą aby trening na siłowni nie był tylko przykra koniecznością, ale przede wszystkim świetna zabawa dająca widoczne efekty.

Robert W.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Jestem młodym zawodnikiem squasha z Łodzi. W turniejach w regionie łódzkim zajmuje czołowe miejsca. Treningi z Tomkiem otworzyły przede mną nowe możliwości i urealnił cele, które wcześniej wydawały się być nie do pokonania. Obecnie zajmuje 23 miejsce w Polsce i wiem, ze intensywny trening z Tomkiem i stosowanie się do jego zaleceń pomoże mi w poprawieniu tego wyniku.

Jakub K.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Poznałam Tomka w 2010 roku na treningu obwodowym. To była moja pierwsza, regularna styczność z urządzeniami wykorzystywanymi na siłowniach. Pierwsze wrażenie? To będzie koszmar! Myliłam się absolutnie. Tomasz zaraża swoim optymizmem do życia, rozbawia i niesamowicie motywuje do dania z siebie 101%. Od 2 lat z przerwami jestem pod jego opieką i czuję się wspaniale po każdym treningu z Nim. Serdecznie polecam, każdemu kto szuka doświadczonego trenera z bujną wyobraźnią i cierpliwością do podopiecznych. Godzinny trening upływa w oka mgnieniu i efekty pojawiają się równie szybko.

Edyta Cz.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Od wielu lat prowadzę siedzący tryb życia w dodatku odżywiałem się niezdrowo co spowodowało, że miałem dużą nadwagę. Problemy z wagą to również problemy z kręgosłupem, które już coraz bardziej dawały mi się we znaki. Pewnego dnia podjąłem decyzję o zmianie stylu życia i postanowiłem zacząć ćwiczyć z trenerem personalnym. Treningi z Tomkiem rozpocząłem we wrześniu 2012 roku. Po 5 miesiącach moja waga spadła o ponad 20kg co przerosło moje oczekiwania. Nie mam już problemów z kręgosłupem a ćwiczenia stały się moim nowym stylem życia. Tomek Smużyński to profesjonalista w swojej dziedzinie. Ma wykształcenie kierunkowe i bogate doświadczenie, które zapewniają bezpieczeństwo ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, ponieważ jest jednym z najlepszych trenerów personalnych o czym sam się przekonałem.

Przemek J. (lat 33).

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomasz Smużynski jest profesjonalnym trenerem personalnym. Dokładna znajomość przez Tomasza fizjologii wysiłku pozwala na odpowiednie dostosowanie wydatku energetycznego do możliwości i potrzeb osoby cwiczacej, a także na zapobieganiu przetrenowaniu. Ćwiczenia pod okiem Tomka są ciekawe, różnorodne i wszechstronne. Ten trener jest nie tylko dobrym fachowcem, ale także umie dopasować sposób pracy do indywidualnych potrzeb osoby cwiczacej. Jest osoba pogodna, motywujaca klienta do wysiłku fizycznego. Przed rozpoczęciem treningu z klientem przeprowadza odpowiedni wywiad, w celu lepszego dopasowania ćwiczeń do możliwości klienta, co jest bardzo istotne. Jest sympatycznym człowiekiem, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Istotnym jest fakt ze ciagle poszerza swoją wiedzę co powoduje, iż odczuwa sie, ze praca jest także jego pasja. Polecam!

Magdalena M.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomek jako trener personalny jest przede wszystkim osoba kompetentną co obecnie rzadko sie zdarza a o czym niestety miałem okazję sie przekonać. Jego porady, plan treningowy, żywieniowy jak i miła acz wymagająca postawa podczas treningów mobilizują jak nikt inny ! Jeśli chcesz naprawdę o siebie zadbać to z czystym sumieniem POLECAM!

Kamil W.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Od trzech sezonów Tomek układa mi plany treningowe. W tym czasie zaliczyłem dziesiątki maratonów MTB wielokrotnie stając na podium w mojej kategorii wiekowej. W zeszłym roku przejechałem najdłuższy w Polsce maraton szosowy w formule jazdy non-stop "BB Tour 2012" (Bałtyk-Bieszczady) ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych w 65 godzin. Nigdy wcześniej nie trenowałem kolarstwa. Wiem, że olbrzymi udział w moich osobistych sukcesach ma praca Tomka, jego wiedza, mądre rady dotyczące nie tylko treningu, także suplementacji i odżywiania. Dzięki Tomek . Polecam Twoje usługi wszystkim. Tym, którzy chcą zrzucić nadwyżkę kilogramów, którzy chcą poczuć się zdrowiej oraz tym, którzy chcą zrealizować swoje sportowe marzenia niezależnie od wieku.

Konrad Kozłowski

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Profesjonalnie, bardzo miło choć niekiedy (a nawet częściej) ciężko. Tomek jest wymagający i "nie odpuszcza". Ćwiczenia są urozmaicone i zawsze uwzględniające cel, który chcemy osiągnąć. Można ustalić plan treningowy również na dodatkowe samodzielne zajęcia np: jak zacząć biegać czy też osiągać lepsze wyniki. Jeśli komuś na tym zależy, może otrzymać indywidualną dietę zgodną z założonym celem czy dobrać suplementację. Chodzę na zajęcia z Tomkiem od 1,5 roku , nadal nazywam je "męczarnią" ale widzę efekty i polecam każdemu niezależnie od wieku.

Agata C.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Z Tomkiem pracuję od połowy września 2012 r. Chciałam poprawić samopoczucie, wydajność (już nie tak młodego) organizmu, nabrać siły i energii, więc znajomi namówili mnie na treningi u Tomka. Zrzucenie paru kg miało być miłym efektem ubocznym:-))

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

"Nigdy nie byłem w 100% entuzjastą instytucji trenera personalnego. Trenując wyczynowo judo wiedziałem, że każda godzina solidnie przepracowana na macie lub siłowni da swoje efekty. Jednak po rozstaniu się z matą uświadomiłem sobie, że w moim treningu, poza regularnością, ważne było, żeby ćwiczenia były wykonywane prawidłowo i z odpowiednio do tego motywującą osobą - trenerem. Wszystkie kolorowe magazyny pokazują jakim zestawem ćwiczeń można szybko osiągnąć dużą klatę czy biceps - jednak warto zdać sobie sprawę ze swojego bezpieczeństwa i podejść do sprawy poważnie angażując do naszego treningu nie tylko odżywki i dobrą dietę ale również profesjonalistę, który pomoże nam zapanować nad naszą motywacją i doborem odpowiedniego dla naszego zaawansowania zestawu ćwiczeń. Nigdy nie szukałem trenera personalnego do momentu, kiedy zupełnie przypadkiem nie trafiłem na Tomka, który jak mało kto potrafi zmotywować do ciężkiej pracy i nowego wysiłku. Patrząc na to jak ćwiczyłem kiedyś i jak teraz wyglądają moje treningi jestem wdzięczny losowi, że przez tamten okres nie nabawiłem się żadnej kontuzji. Szczerze i świadomie polecam współpracę z Tomkiem!

Maciej J.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Dzięki Tomkowi ćwiczenia stały się czystą przyjemnością! Na efekty nie musiałam długo czekać. Jego indywidualne podejście do Klienta i ogromne poczucie humoru sprawiają, że nawet po ciężkim dniu mam ochotę na trening.

Hania P.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Trenuję z Tomkiem dwa razy w tygodniu od sierpnia 2014 roku. Moje dwa główne cele to poprawa kondycji fizycznej oraz ujędrnienie poszczególnych partii ciała. Zdecydowałam się na treningi personalne, ponieważ inne formy aktywności fizycznej nie przynosiły zadowalających efektów. Po 8 miesiącach ćwiczeń widzę zdecydowaną poprawę - lepiej się czuję i lepiej wyglądam. Ponadto Tomek jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, dzięki czemu potrafi każdego zmotywować do ćwiczeń. Bardzo polecam treningi z Tomkiem każdemu! :)

Karolina Sęk

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Zdecydowałem się na zajęcia z trenerem osobistym, bo zależało mi na indywidualnym podejściu, uniknięciu kontuzji i jak najlepszym wykorzystaniu czasu poświęconego na ćwiczenia. Treningi z Tomkiem spełniły wszystkie moje oczekiwania. Zajęcia są idealnie dostosowane do moich oczekiwań i możliwości. Tomek ciągle wprowadza nowe elementy do treningów i świetnie motywuje do ćwiczeń, dbając przy tym o pozytywną atmosferę. Serdecznie polecam.

Jakub Pietras

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Trenuję z Tomkiem od ponad roku. Dzięki niemu nauczyłam się dyscypliny, a regularny trening stał się przyjemnością i formą relaksu. Przekonałam się, że jestem w stanie przełamywać swoje własne bariery i osiągać cele o jakich wcześniej nawet bym nie pomyślała. To właśnie Tomek namówił mnie na udział w biegach na 10 km, które ukończyłam w co sama do tej pory nie wierzę.

Anna Polak

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Na regularne ćwiczenia z Tomkiem zdecydowałem się z myślą o maksymalnie efektywnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na treningi. Mam go niewiele, prowadzę intensywny tryb życia korpoluda – sporo czasu spędzam przy biurku lub w delegacjach. Nie mogłem sobie pozwolić na własne eksperymenty na siłowni a zajęcia grupowe nieszczególnie mnie interesowały. Już od pierwszych zajęć z Tomkiem widzę wyraźne efekty, czuję się lepiej i na pewno poprawiła się moja ogólna kondycja. Tomek nie pozwala mi się nudzić i zawsze mobilizuje mnie do maksymalnego wykorzystania moich możliwości. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z Tomkiem i z pewnością mogę Go polecić każdemu, kto chce osiągnąć konkretne cele i ceni sobie efektywne wykorzystanie czasu. Ćwiczenia z Tomkiem to, choć nie zawsze jest lekko i łatwo, po prostu dobra zabawa.

Arkadiusz Klimczak

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Co mogę powiedzieć klasa trener ! Pełen profesjonalizm program treningowy idealnie dopasowany do moich potrzeb. Polecam z czystym sumieniem !!!!!

Irek W.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

W przeciwieństwie do większości osób ja od dłuższego czasu próbowałem przybrać na masie. Starałem się samodzielnie ćwiczyć, dobierać suplementy, dietę , miesiące mijały a efektów brak. Decyzję o spotkaniu z Tomkiem podjąłem po dłuższych poszukiwaniach trenera i muszę przyznać że była ona w 100 % trafna. Tomek jest profesjonalistą który podchodzi indywidualnie do każdego. Nauczył mnie nie tylko prawidłowego odżywiania  ale  także (i co najważniejsze) wykonywania ćwiczeń w sposób który pozwala rozwijać się moim mięśniom i co istotne dla osób początkujących pozwoli uniknąć kontuzji. Z całą odpowiedzialnością polecam Tomka!.

Sebastian B.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Nie będę pisał kolejnej laurki napiszę prawdę. Treningi z Tomkiem "zepsuły" mnie całkowicie. Doprowadziły do tego, że znajomi na ulicy i w pracy mnie nie poznają. Musiałem wymienić całą swoją garderobę i wnętrze mojej lodówki. Kobiety przestały patrzeć na mnie tak jak do tej pory, a zaczęły postrzegać mnie jako kawałek mięsa. Dodatkowo trener zmienił życie mojego 10-cio letniego syna i to całkiem gratis. Do tej pory syn siedział sobie spokojnie w domu i oglądał tv lub grał na komputerze - teraz chodzi na treningi regularnie 4 razy w tygodniu łącznie z treningiem sobotnim o godzinie 6.oo!!!! Jeszcze kilka miesięcy temu nie był w stanie przebiec 10 metrów - obecnie 5 kilometrów nie stanowi dla niego problemu. Dodam tylko, że w ciągu 7 miesięcy treningów moja waga spadła z 138 do 98 kilogramów. Mógłbym napisać dużo więcej ale muszę iść na trening.... Tomasz dzięki za wszystko - gorąco polecam.

Bartosz Kazanowski

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Zawsze służy dobra radą i daje odpowiednie zalecenia .Jeśli tylko wykonuje się Jego polecenia, to efekty konkretne i spełniające oczekiwania (-: Ato wszystko w fajnej atmosferze i poczuciu humoru.

Sylwia M.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Tomasz jest przede wszystkim człowiekiem, takim przy którym można czuć się swobodnie, niezależnie od swoich niedoskonałości (nadwagi, niedowagi czy braku umiejętności przy ćwiczeniach). Z pomocą Tomka trenowanie na siłowni jest prostsze, ponieważ kontakt z nim przy ćwiczeniach sprawia, że wysiłek fizyczny jest dużo mniejszy. Dodatkową zaletą jest doskonały kontakt z Tomaszem i jego elastyczność w wyborze terminu. Rozbudowana i muskularna budowa Tomka oraz jego wyższe wykształcenie, które jest adekwatne do jego pracy, umożliwia zaufanie mu. Seria treningów jest doskonałym sposobem na mobilizację i budowę swojego ciała.

Michał S.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Jeden z najlepszych instruktorów fitness z jakiego znam . Tomasz pokazał mi parę lat temu co to prawdziwy trening ! dzięki niemu dziś trenuje Crossfit i jestem w tym naprawdę dobry.

Michał G.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Trening z Tomkiem rozpoczęłam we wrześniu 2011. Początki były ciężkie (po pierwszych treningach długo dochodziłam do siebie), ale już 2012 rok witałam ok. 15 kg lżejsza:) Dziś ważę 30 kg mniej i chociaż z różnych względów nie trenuje już tak regularnie, a i diety też nie bardzo przestrzegam - waga utrzymuje się na stałym poziomie. Bez Tomka, jego uporu w umawianiu się (nie możesz o 10? to może o 18?), zdrowego treningu - nie byłoby to możliwe. Wcześniejsze moje próby treningu grupowego nie dosyć, że szybko mi się nudziły, to jeszcze były przyczyną wielu dolegliwości. Indywidualny trening, a zwłaszcza z takim trenerem, mogę polecić na prawdę każdemu, kto chce schudnąć bądź też tylko utrzymać się w formie. 

Kasia D.

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

Od października 2010 do sierpnia 2012 odbyłem z Tomkiem 112 treningów siłowych i kondycyjnych. Moim celem było przygotowanie do uprawiania aktywnej turystyki górskiej oraz poprawa wyglądu i ogólnego samopoczucia. Kreatywnie dobrany program ćwiczeń pozwolił mi we wspomnianym okresie wziąć udział w 18 wyprawach (m.in. Beskidy, Jesioniki, Tatry, Abruzzo) oraz ukończyć kurs wspinaczkowy i turystyki wysokogórskiej. Tomek na każdym treningu tryskał dobrym humorem i pomysłami na kolejne skłony, przysiady i inne tortury ;-))) Z pewnością to profesjonalista, który wie co robi. Polecam go jako trenera i jako świetnego człowieka.

Sebastian Ciszewski, Brando Group

Opinia o trenerze osobistym Tomaszu Smużyńskim

"Treningi z Tomkiem rozpocząłem pod koniec sierpnia 2012 roku. W ciągu dwóch miesięcy waga pokazała 10 kg mniej a poziom tłuszczu obniżył się o 5%. Ćwicząc pod "okiem" Tomka ma się poczucie, że Facet doskonale wie, co robi. Bardzo urozmaicone zestawy ćwiczeń nie pozwalają na to, aby mięśnie przyzwyczaiły się do rutyny, która, jak wiadomo, osłabia efektywność treningu. Jedno jest pewne, gdybym samodzielnie przyszedł do klubu, to po 15 minutach uznałbym, że pot, który mnie zalewa pozwala mi na odpoczynek. Dzisiaj wiem, że ćwiczenia bez "kontroli" niewiele wnoszą a mogą być przyczyną poważnych urazów, że nie wspomnę o frustracji. Tomek potrafi umiejętnie balansować na granicy wytrzymałości organizmu i z chęcią przyznaję, że nasze pierwsze spotkanie było mi bardzo potrzebne. Od wielu lat prowadzę siedzący tryb życia. Dużo jadłem, szczególnie wieczorami. Paliłem dwie paczki papierosów dziennie i po pierwszym treningu zwymiotowałem... Dzisiaj potrafię trenować każdego dnia, palę o połowę mniej a zaaplikowana, przez Tomka, dieta sprawia, że nie czuję się, jak dawniej, ociężały. I to wszystko w dwa miesiące:-) Pozdrawiam wszystkich tych, którzy właśnie się zastanawiają, czy warto włożyć wysiłek w budowanie własnego zdrowia.

Paweł W.

Jestem typową sową, a treningi miały odbywać się kilka razy w tygodniu bardzo wcześnie rano, przed pracą. Byłam pewna, że długo nie pociągnę...... Tymczasem okazało się, że treningi z Tomkiem dają mi mnóstwo frajdy i jeśli z jakiś przyczyn muszę odwołać trening, to z niecierpliwością czekam na kolejny i po prostu mi tego brakuje!!! Na 3 zaplanowane treningi w tygodniu staram się być 4, a nawet 5 razy. Dzień po porannym treningu jest bowiem "dłuższy", mam siłę na wszystko. Mija właśnie 5 miesięcy treningów: jestem zdrowsza, pełna energii, zadowolona i dumna z tego, że nadal i się chce. Jako, że odchudzanie nie było moim priorytetem, to mogę jeść właściwie wszystko i ... nie tyję, co wcześniej nie było możliwe! Ale uwaga, w pierwszym tygodniu myślałam, że "umrę": nie mam już "20 lat", więc wszystko mnie bolało, oddech się rwał, tętno skakało do 200-stu, pot lał się strumieniami, nie mogłam chodzić przez kilka dni... Ale jak wytrzyma się pierwszych kilka treningów, to potem jest już tylko lepiej i lepiej: nie boli nic, a mięśnie czekają na kolejną dawkę ćwiczeń, tętno jest równe, kalorie się spalają, ciało staje się jędrniejsze i elastyczne... Coś, co na początku wydawało się 60 minutową "katorgą", teraz właściwie jest "normą" i nawet nie wiem, kiedy kończy się trening... A wszystko to za sprawą Tomka właśnie: treningi są urozmaicone, a Tomek jest nie tylko świetnym - najlepszym jakiego znam - fachowcem w swojej dziedzinie, ale po prostu bardzo fajnym facetem. Wyrozumiałym, cierpliwym, aczkolwiek czuje, kiedy może "dać w kość" i to robi. I dobrze! Treningi są wesołe, bo Tomek jest bardzo pogodnym, młodym człowiekiem, który potrafi rozbawić, z którym można pożartować. Dla mnie to też nie jest bez znaczenia, bo trening jest to teraz taka "godzina tylko dla mnie", spędzona w miłym towarzystwie. Chyba nie muszę już dodawać, że .... SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka J.